Щільний органайзер для зберігання речей M HY-M-black (Чорний)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна людина одного разу стикається з ситуацією, коли до шафи вже нічого не влазить. Якщо у вас саме така проблема, варто застосувати вертикальне зберігання. Такий спосіб розміщення будь-яких предметів дозволить використовувати весь простір шафи, а не тільки полички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORGANIZE |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Додаткові матеріали | Картон |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Тканина |
| Ручки | Немає |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 203 ₴


